• HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • FOOTER 7
Epomaker Lite ile Tanışın – Yenilikçi Sığ Conta Montajlı Mekanik Klavye

Epomaker Lite ile Tanışın – Yenilikçi Sığ Conta Montajlı Mekanik Klavye

ABONE OL
16 Aralık 2021 18:20
Epomaker Lite ile Tanışın – Yenilikçi Sığ Conta Montajlı Mekanik Klavye
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Epomaker , patentli Sığ Conta Montajlı tasarımı, mevcut pazardaki diğer geleneksel conta montajlı klavyelerden benzersiz kılan %60 form faktörlü kablosuz mekanik klavye olan Epomaker Lite’ı duyurdu . Yeni tasarıma ek olarak, Epomaker Lite ayrıca çalışırken değiştirilebilir anahtarlar, kablolu ve kablosuz ikili bağlantı ve çok cihazlı eşzamanlı bağlantı gibi birçok çekici özelliğe sahiptir.

Contaya Monte Yapı Nedir?
Contaya monte tasarımın temel konsepti, klavye plakası ve diğer klavye bileşenleri arasında doğrudan temastan kaçınarak yumuşak bir yazma hissi ve yağmur damlası benzeri yazma sesleri sağlamaktır. İç bileşenleri desteklemek için vidalar kullanmak yerine, geleneksel conta yapısı klavyenin içindeki kenarlarda küçük parçalar halinde kauçuk/silikon contalar kullanır, bu da contaları kasanın iç kısmı, PCB ve kart arasındaki ana temas noktaları haline getirir. üst plaka. Bununla birlikte, geleneksel conta yapılarında, klavyenin kenarlarında yalnızca conta dolgusu bulunur ve orta kısım boş bırakılır. Bu, klavyenin ana yazma alanında destek eksikliğine neden olarak tutarsız bir ses ve yazma hissi ile sonuçlanabilir.

Epomaker Sığ Conta Tasarımı ile Geleneksel Tasarım Arasındaki Farklar
Tipik conta tasarımıyla karşılaştırıldığında, Epomaker Lite, plaka ile PCB arasına yerleştirilmiş bir silikon ped içeren bir Sığ Conta tasarımını yaratıcı bir şekilde benimser. Ped, özel olarak tasarlanmış bir şekle sahip hafif silikondan titizlikle yapılmıştır; bu, klavye için yumuşak ama sağlam bir temel sağlamak üzere her bir anahtarın ve sabitleyicinin altına 0,2 mm’lik yumuşak bir yastık takılarak oluşturulur. Silikon ped ayrıca gürültüyü yalıtır ve tuşların stabilitesini etkilemeden her tuş vuruşunda darbeyi hassas bir şekilde yastıklar. Conta pedi ile, köpük parçalarını şekillendirmek için ayrı ayrı kesmek, yapışkan çıkartmalar yapıştırmak ve köpük parçalarını eklemek için zaman alıcı işlem artık gerekli değildir.

Tamamen Özelleştirilebilir, Maksimum Verimlilik
Yenilikçi yeni yapının yanı sıra Epomaker Lite tamamen özelleştirilebilir. Çalışırken değiştirilebilir olduğundan, kullanıcılar herhangi bir lehimleme olmadan anahtarları kolayca değiştirebilir. Ayrıca özel yazılımı kullanarak klavye düzenini yeniden eşleyebilir, makrolar oluşturabilir ve RGB arka aydınlatmasını özelleştirebilirler. Yerleşik bir kablosuz Bluetooth 5.1 yongası ile Lite, kullanıcının sabit bir kablosuz bağlantının keyfini çıkarmasını sağlar. En fazla 3 cihazla eşleştirilebilir ve yine de Type-C kablosu aracılığıyla kablolu bir cihaza bağlanabilir. Android, iOS, macOS ve Windows ile uyumluluk sayesinde, kullanıcılar sezgisel bir çoklu görev iş akışı oluşturmak için 4 cihaz arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmak için kısayol tuşlarına basabilirler.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.