HP Yeni Spectre x360’ı Duyurdu

HP Inc., en üst düzey göz atma, okuma, düzenleme ve görüntüleme deneyimi için 13,5 inçlik bir form faktörünün taşınabilirliğine sahip 15 inçlik bir aygıtın görüntülenebilirliğini sunan HP Spectre x360 14’ü tanıttı.

Bugün ayrıca HP’nin, evde mükemmel çalışma yaşam tarzı için inanılmaz performans kazanımları ve artırılmış pil ömrü ile dolu genişletilmiş 11. Nesil Intel Core Processor Spectre ve ENVY serisi de duyuruldu.

Öngörülebilir gelecek için evden iş, okul ve doktor ziyaretleri gibi daha fazlasını yapan PC, her zamankinden daha önemli hale geldi.

Ancak ev, genellikle çalışan veya öğrenen oda arkadaşları ve aile üyeleriyle dolu, iş ve kişisel cihazların kullanıcının ortamı kadar esnek olmasını gerektiren bir yerdir.

Kullanıcıların üçte birinden daha azının kapının kapatılabildiği bir ofisi vardır, bu da oturma odaları, yatak odaları ve mutfakları 2020’nin açık ofis zemin planına dönüştürür.

HP, yeni HP Spectre x360 14 gibi uyumlu ve akıllı cihazlar yaratıyor. Kullanıcıdan önce ihtiyaçları önceden tahmin etmek için performans yönetimi ve yeni AI tabanlı ses yetenekleri gibi akıllı özelliklerin kullanılması.

HP Spectre x360 14: Güzellik Uyarlanabilir Zeka ve Sınırları Aşan Performansla Buluşuyor
Hassas alüminyum CNC işleme ile elde edilen baş döndürücü mücevher kesimi ve çift pah tasarımı, Copper Luxe vurgulu Nightfall Black, Soluk Pirinç desenli Poseidon Blue ve Doğal Gümüş renk seçenekleriyle birlikte Spectre portföyünü tanımlamaya devam ediyor. Cihazın diğer çarpıcı tasarım özellikleri arasında şunlar yer alıyor:
3: 2 en boy oranlı ekrana sahip ilk Spectre x360 olan Spectre x360 14, 16: 9 oranından yaklaşık% 20 daha fazla dikey görüntüleme alanı sunar – daha fazla üretkenlik ve verimlilik için içeriğe göz atmak, okumak ve düzenlemek için mükemmeldir. Bu, belgeleri kolayca yazmak, imzalamak veya fikirleri dijital olarak taslak haline getirmek için A4 boyutunda bir kağıtla çalışmaya benzer.
Doğru, gerçeğe yakın renkler için ikiden az Delta E ile% 90,33 ekran / vücut oranı (STBR) ve% 100 renk kalibrasyonu.
İnanılmaz 1.000.000: 1 kontrast oranı için isteğe bağlı OLED ekran ve ekranda daha parlak, daha zengin renkler için% 100 DCI-P3 geniş renk gamı. OLED paneli, bir cihazın önünde daha fazla zaman geçirmenin neden olduğu zararlı mavi ışıklara maruz kalmayla mücadele etmek için, mavi ışığı azaltmak için ekran spektrumunu değiştirir ve hem TUV hem de Göze Zararsız özelliklerle birlikte gelen Spectre x360 14’te canlı renkler canlı olarak sunmaya devam eder. sertifikalar.
Güç düğmesi, yeni kamera deklanşör düğmesi, HP Komuta Merkezi, sessiz mikrofon ve parmak izi okuyucusu içeren, hepsi bir arada klavyeye sahip ilk Spectre.
Energy Star ve EPEAT Gold sertifikalı Spectre x360 14, 19’dan fazla ülkede 100’den fazla Gold EPEAT tescilli ürüne sahip HP’nin en sürdürülebilir bilgisayar portföyüne memnuniyetle karşılanan bir eklentidir – BT sektöründeki diğer tüm şirketlerden daha fazla. HP’nin aygıtın klavye makasında doğal, yenilenebilir malzemeleri yenilikçi bir şekilde kullanması, aygıtın kullanım ömrü boyunca CO2 emisyonunda yakılan 1,300 pound kömürü azalttı. Ek olarak, ambalaj plastik köpük yerine biyolojik olarak parçalanabilir kalıplanmış elyaf kullanır.