İhtiyaçlarınızı Sizi İçin Anlayan Bir Sürüm Windows 10!

Bilgisayar kullanıcıları için Windows 10 yeni özellikleri her türlü ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek tarzda geliştirilmiştir. Dolayısı ile hem ev tipi kullanıcıları hem de işletme tipi kullanıcılar çoktan seçimlerini  Windows 10 tarafı yapmıştır. Öte yandan bir de eğitim için kullanılan versiyonu mevcuttur. Bu da  Windows 10 Enterprise olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle öğretmenler ve öğrenciler için harika kullanım avantajları ile tasarlanmıştır. Siz de ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak adına bu sürümlerden her hangi birini kendiniz için tercih edebilirsiniz. Burada sadece Windows 10 satın al seçeneğinden faydalanmanız yeterli olacaktır.

Windows 10 Genel Güvenlik Özellikleri

Eğer Windows 10 pro satın al işlemi yapacaksanız bununla ilgili güvenlik detaylarını da bilmenizde fayda vardır. İşte Windows 10 pro özellikleri;

Windows hello; yüz tanıma özelliğidir. Bu sayede sizin yüzünüzü algılayarak farklı kişilerin cihazınıza girmesini engeller. Özellikle bu yanı ile işletme sahiplerinin en sevdiği yanlarından biridir. Kızıl ötesi ışınlar sayesinde hem yüzünüzü tanır hem de parmak izi okuma özelliği de mevcuttur.

Cihaz şifrelemesi; kişisel verilerin korunması kanununda işletmelerin müşterilerinin bilgilerini kesinlikle korumaları gerekir. Bilhassa telekomünikasyon gibi işletmelerin cihaz şifrelemesini kullanmaları tavsiye edilir. Cihazı şifreledikten sonra bilgisayar başından kalkacağınızda şifreyi aktif hale getirdiğinizde bilgisayarı kullanan kişiler hariç kimse cihaza şifresiz erişim sağlayamaz.

Ebeveyn şifresi; ev tipi bilgisayarlarında daha çok kullanılan bu şifreleme sayesinde küçük çocuklar internetteki ve bilgisayardaki zararlı hiçbir içeriğe ulaşım sağlayamaz.

Bitlocker cihaz şifrelemesi; Windows 10 pro satın al işlemleri yaptıktan sonra bitlocker şifrelemesi yapabilirsiniz. Bu cihazın çalınması durumunda bilgisayarı korumaya yönelik bir şifrelemedir. Bu nedenle hem iş yeri bilgisayarlarında hem de ev bilgisayarlarında çok sevilerek kullanılan bir işletim türüdür.

Windows bilgi koruması; bu güvenlik sistemi ile yanlışlıkla ya da bilerek yapılan veri sızıntılarının önüne geçilmiş olur. Özellikle iş yeri ve ev tipi bilgisayarları için son derece ideal bir koruma sağlamaktadır.

Eğer tüm bunların yanında daha hızlı işlem yapmak isterseniz Windows 10 pro satın al işlemi de yapmanız gerekir.