İphone 7 Ekran Değişimi | Citrus Mobil

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle teknolojik özelliği fazla olan cihazlara ilgi de arttı. Akıllı telefon kullanan herkes, günümüz teknolojisinden en iyi faydalanabileceği profesyonel özellikte cihazları tercih ediyor. Gerek kullanım özellikleri gerekse cihaz tasarımı dolayısıyla İphone 7, kullanıcıların en çok tercih ettiği Apple cihazlarından. İphone denildiğinde farklı özelliklerde ve tasarımda birçok model bulunuyor. Her modelin kullanıcı kitlesi hayli fazla, İphone 7 kullanıcıları ise oldukça fazla. İphone, kullanıcılara birçok markaya göre daha üstün avantajlar sunuyor. Ancak günümüz teknolojisinde cihazların donanımı ne kadar fazlaysa, hassasiyeti de o derece artıyor. Mesela basit bir düşme olayında cihazın ekranı kırılabiliyor. Bu durumda İphone 7 asla amacına uygun şekilde kullanılamıyor. Ancak bu kadar donanımlı bir telefonun ekranının hasar alması durumunda kurtarılması da mümkün. Nasıl mı? Tabi ki İphone 7 ekran değişimi ile Citrus Mobil uzmanları tarafından kaliteli ekipman ve üst düzey titizlikle yapılan ekran değişimi ile cihazı ilk günkü görünümünden ayırt etmek imkânsız oluyor. 

İphone 7 Ekran Değişimi

İphone 7 ekran değişimi denildiğinde genelde cam değişimi diye bir algılama oluşuyor. Aslında ekran değişimi ile cam değişimi tamamen farklı hizmetler. Cam değişimi, camda bazı nedenlerden dolayı oluşan çatlak ve çizik gibi sorunların giderilmesi için uygulanmaktadır. Cam çizikliği durumunda telefonun dokunmatiği zarar görmez, cihaz yine kullanılabilir. Ancak ekran hasar aldığında, dokunmatik özelliği de çalışmaz. Hatta bazı zamanlarda ekran tamamıyla kararabilir. İşte bu gibi durumlarda İphone 7 ekran değişimi gerekir. Bunu anlamak anca profesyonellerin işidir profesyonel ekibiyle Citrusmobil garantili hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Olası bir mağduriyet yaşamamak, gerek olmayan bir hizmet için çok fazla yüksek meblağlar ödememek için cihazı, Citrusmobil yetkili iphone teknik servisi uzmanlarına teslim etmekte fayda var. 

Apple teknik bilgisi yüksek olan Citrusmobil teknik ekibi tarafından yapılan İphone 7 ekran değişimi, cihazdaki kişisel bilgiler değişikliğe uğramadan yapılır. Cihaz içindeki tüm dosyalar aynı şekilde kalmaktadır. Ekran değişimi sadece donanımsal bir hizmettir. Cihazın ekran kalitesinin eski haline kavuşması ve dokunmatik özelliklerinin rahatlıkla kullanılması için uygulanır.

İphone 7 Plus Ekran Değişimi

Gün geçmiyor ki hayatımıza yeni özelliklere sahip bir telefon modeli girmesin! İşin uzmanı Apple, her sezon farklı özelliklerde bir İphone modelini piyasaya sürüyor. İphone 7 Plus da, üstün kullanım özellikleriyle öne çıkan nitelikli telefon modellerinden. Ama üzücü bir kaza sonucu birçok telefon modeli gibi İphone 7 Plus da hasar alabiliyor. Cihaz hasar aldığında ortaya çıkan popüler sorun, ekran kırılması. Ekranın hasar alması ya da kırılması durumunda cihazı fonksiyonel şekilde kullanmak mümkün değildir. Hatta cihaz hasarlı durumda kullanılmaya devam ederse sorun ilerleyecektir. Hem cihazın daha fazla hasar almaması hem de fazla maliyetler ödenmemesi için bir an önce İphone 7 plus ekran değişimi Yapılırsa, cihazı sıfır ürün ayarında kullanmak mümkün olacaktır. 

İphone 7 Plus ekran değişimi yapılan Citrusmobil teknik servisinde tüm teknik koşullar gerektiği gibi sağlanmıştır. Sterilize edilmiş ve steril elektrikten arındırılmış ortamda özel ekipmanlarla ekran değişim hizmeti verilmektedir. Ekran değişim hizmetinden önce ücretsiz olarak arıza tespit işlemi yapılır. Varsa farklı sorunlar belirlenir. Sonrasında hasarlı ya da kırılmış olan ekran özel ekipmanlarla cihaza zarar vermeden sökülür. Hazır ekran sökülmüşken cihaz performansını düşüren toz ve kirler de temizlenir, ardından yeni İphone 7 plus ekranı takılır. En son test işlemleri yapılır ve telefon kullanıcılara sunulur. İphone ekran değişimi Sonrası kullanıcılar cihazı istediği şekilde kullanabilir, inceleyebilir. Beğenemediği bir durumla karşılaşırsa, garanti kapsamında hizmet talep edebilir. İphone 7 plus, teknolojiyi kullanıcıların ayağına getirmektedir. Ekran değişim hizmeti ise, olası risklere karşı nitelikli bir hizmet olup İphone cihazlarının ömrünü uzatmaktadır.