Nakliyat Firması

Nakliyat firması olarak hem şehirler arası hem de şehir için hizmet vermeye sorunsuz bir şekilde devam ediyoruz. Yük ve eşya taşımacılığı alanında özenli bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Ürünleriniz ve mallarınız sigorta kapsamında dahildir. Bu da alacağınız hizmetin bir adım daha güvenli olmasına yardımcı olmaktadır. Deneyimli bir ekip ile hareket etmenin tüm avantajlarına sahibiz. Etkili bir şekilde hizmet seçenekleri sunan şirketi, uzun yılların vermiş olduğu güvence ve profesyonellik ile sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Evden eve nakliye için bizi tercih edin.

Şirketimizin en önemli prensibi müşteri memnuniyetidir. İstanbul için ve şehir arası her türlü eşya ve yük taşıma hizmeti veriyoruz. Taşıma işlemleri öncesinde internet sitemize erişim kurabilir, yetili personellerimiz ile anında görüşme yapabilirsiniz. Ücretler keşif sonrasında belirlenir. Eşya sayısı, eşya ağırlıkları ve gidilecek olan mesafe bu süreçlerde son derece önemlidir.

Evden eve nakliyat işlemleri için alanında uzman olan, her zaman müşteri odaklı düşünen , profesyonel bir çalışma anlayışı ile hareket eden firmaları tercih etmeniz son derece önemlidir.  Giysileriniz, özel ütülü bir şekilde diğer eşyalarınız ile karışmadan öze kutulara yerleştirilir. Bu şekilde sorunsuz olarak taşıması yapılır. Şişli nakliyat eşyalarınızın güvenliği açından muhteşem bir hizmet vermektedir.

Mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız ise, söküm ve montaj işlemleri şirketimiz tarafından yapılır. Bu sayede eşyalarınızın taşınması son derece basit bir hale gelmektedir. Taşımacılık ve lojistik alanında tüm etkili yöntemler bizim tarafımızdan kullanılır. Güvenilir bir şekilde hizmet almak için sizin de bizi tercih etmeniz son derece önemlidir.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmemiz için hem telefon üzerinden bizlere ulaşabilir hem de bürolarımıza gelerek bizden sorunsuz yardım alabilirsiniz. En etkili seçenekleri sizlere sunan firmamız, her geçen gün büyümektedir. Bu büyümenin de sonu olmadığını ifade etmek gerekiyor. Başarılı bir personel kadrosuna sahip olmanın tüm avantajlarını kullanıyoruz.  Bu sayede sizler için etkili seçenekleri değerlendirme şansına sahip oluyorsunuz.

Evden eve nakliye uzun zamandır profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri odaklı düşünce yapısı ile piyasada çok önemli bir yer edindi. Ekibimiz ile görüşme yapmanız haline sorunlarınızı en kısa süre içinde çözmeniz mümkün oluyor. Ekibimiz, başarılı çalışmaları sayesinde etkileri görme anlamında son derece önemli hizmet veriyor. Bizi tercih etmeniz, sizlerin yenilikleri görmenize yardımcı olur. Taşımacılık alanında devrim niteliği taşıdığımızı ifade edebilirim.

Depolama Hizmeti

Depolama konusunda İstanbul’da bulunan tüm ilçelere hizmetimizi sunuyoruz. Oluşturduğumuz eşya depoları, her türden ve miktardan eşyanın korunmasını sağlamaktadır. Eşya taşımak kadar onları muhafaza etmek konusunda ekstra çaba harcamaktayız. Dilediğiniz süre boyunca alanda nemlenmemesi, istenmeyen bakteri oluşumunu engellemek adına düzenlemeler yapmaktayız.

Eşya depolama firması tercih sırasında dikkat etmekte fayda vardır. Eşyaların bir alanda tutulması kolay olmakla birlikte doğru ve profesyonel bir hizmet ortaya koymak emek gerektirmektedir. Bundan dolayı kişiler firmaları iyi araştırmaları gerekirse depo alanlarını inceleme fırsatını talep etmelidir. Güven kazanmak bu noktada önem taşır.

Ev depolama firması olarak bizler de müşterilerimizin güvenini kazanabilmek adına adımlar atmaktayız. Müşterilerimizin bizleri tercih ederken en önemli etki de bu olmaktadır. Depolama alanında oluşturduğumuz sistem kişiler tarafından güven kazanmaktadır. Havalandırma düzeni sayesinde nem oluşumunu engellemekteyiz. Aynı zamanda bakteri ve haşere oluşumuna karşı ortamı oldukça temiz bulmaktayız.

Eşya deposu aynı zamanda firmamız tarafından 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Ortamın uygun oluşu kadar eşyaların her zaman güvenlik içerisinde saklanması gerekir. Eşyaların depo içerisinde müşteriden talep edilen süre kadar tutulabilmesi herhangi bir kayıp, eksilme yaşanmaması adına bizler bu konuda gerekli önlemleri almaktayız. Bizlerle anlaşma sağladığınız takdir de büyük bir rahatlık ve güven içerisinde eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

Eşya depolama hizmetlerini sektör içerisinde farklılaşmamızı sağlayan durumlar arasında aynı zamanda uygun fiyatlandırmalarımız bulunmaktadır. Eşyalarını depolamak isteyen bireyler özellikle uzun süreli durumlarda fiyat konusunda endişe yaşayabilmektedir. Sektörde bulunan firmaların bu konuda fiyatları üst düzeylerde tutabilmesi müşterilerimizde kaygı yaratır. Firmamız ise her bütçeye uygun olabilecek şekilde düzenlemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir