Oyun Keyfinizi Arttıran En Ucuz PUBG Mobile Fırsatları

PUBG Mobile dünya üzerinde 100 milyondan fazla indirilmiş ve günlük 15 milyon kullanıcısı olan bir oyundur. PUBG Mobile oyunu takımlı, eşli ve tek kişilik oynanan bir oyundur. Oyunda bir haritaya 100 oyuncu atılmaktadır. Haritaya atılan insanlar güvenli bölgede kalarak ve düşmanlarını öldürerek birinci olmaya çalışmaktadır. Oyuncuların farklı görünmeye veya farklı silah kaplamalarına sahip olmaya hakkı vardır. Oyuncuları hesaplarına PUBG Mobile UC’si yükleyerek oyunda az bulunan kıyafetlerden ve silah kaplamalarından alabilmektedir.

UC Nedir?

UC bilinmeyen nakit anlamına gelmektedir. UC kelimesi birçok oyunda karşınıza çıkabilmektedir. PUBG Mobil UC’si hayatta ki gerçek paranızla oyun içine yükleyebildiğiniz nakit paradır. Oyun içinden kazanılan BP, G ve gümüş parçacıklar gibi gözükse de UC ile alınabilen öge oldukça fazladır. PUBG mobil UC’leri paketler halinde satılmaktadır. En az 60 UC yüklenebilmektedir. Paketler 60, 325, 660 ve 1800 şeklinde devam etmektedir. Bütçenize uygun olanı internet üzerinden alarak hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

UC ile Ne Alınabilir?

PUBG mobil UC’si ile oyundaki birçok ögeyi almak mümkündür. Oyun içerisinde UC ile alınamayan ögeler PUBG mobile Premium hesaplarına özel satılmaktadır. UC ile alınabilecek ilk şey Royal Pass yükseltmesidir. Oyunda yer alan sezonlarda Royal Pass yükseltmesi ile daha fazla ödül ve sezon sonunda destansı ödül alınabilmektedir. Royal Pass yükseltilmesiyle daha fazla ödülün yanında isminizde bulunan RP işareti altın rengine dönecektir. PUBG Mobil UC’si ile oyuna gelen özel karakterlerden de alabilirsiniz. Premium sandıkları ve klasik sandıkları UC ile rahatlıkla açmanız mümkündür.

Oyun popüler bir oyun olmasından dolayı her geçen gün kendine yenilikler eklemekte ve yeni kıyafet, silah kaplamaları getirmektedir. Oyuna yeni gelen ögeler ve sandıklar UC ile satın alınabilmektedir. Oyunda yer alan geliştirilebilir araba ve motor kaplamasına sahip olmak için UC yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Yükseltmeler için ve silaha uyumlu eklentiler takmak içinde UC gereklidir. PUBG Mobil UC’si ile oyunda yer alan ve herkeste fazla göremeyeceğiniz ögelere sahip olabilirsiniz.

UC Nereden Alınır?

PUBG Mobil’e UC yüklemesini internet üzerinden yapmalısınız. UC’ler kod olarak satılmaktadır ve satan siteye göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Uc satın almadan önce sitenin güvenilir olmasına ve UC’yi pahalı satmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde dolandırılabilir veya gereksiz para ödemiş olabilirsiniz. Hem güvenilir hem de En Ucuz PUBG Mobile UC için Gamebiyo.com sitesine göz atabilirsiniz. Gamebiyo.com sitesi üzerinden birçok oyun içinde para yüklemesi yapmanız mümkündür.