Silicon Power, Üçlü USB OTG Flash Sürücüyü Duyurdu

Verilerinizi her yere yanınızda taşımayı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için Silicon Power (SP) 3 yeni USB flash sürücü çıkarıyor. Küçük boyutlarına rağmen, OTG desteği ve COB teknolojisine sahip bu UFD’ler, günlük mobil kullanım için güvenilir olan bol miktarda depolama alanı ve dayanıklılık sunar.

128 GB’a kadar depolama kapasitesi ile Mobile C20, özellikle akıllı telefonlar ve tabletler olmak üzere sınırlı genişletme bağlantı noktalarına sahip yeni nesil cihazlarda ek depolama alanı kazanmak için mükemmel bir çözümdür.

Verileri USB Type-C cihazlar arasında kolayca taşıyın veya bunlarda yer açın ve yeni fotoğraflar, videolar, şarkılar ve uygulamalar için hızla yer açın. USB OTG desteği ile, hızlı yedeklemeler veya ek depolama alanına kolayca erişmek için bu cihazları doğrudan Mobil C20’ye bağlayın.

Mobil C21: Sorunsuz Veri Bağlantısı
Karşıt uçlardaki USB Type-A ve Type-C çıkışları ile, yeni nesil Type-C cihazlar ile eski Type-A PC’ler veya Mac’ler arasındaki verilere erişmek, taşımak veya yedeklemek kolaydır.

Mobil C21. Akıllı telefonlar ve tabletler gibi C Tipi cihazlarda yer açın ve bu verileri eski dizüstü bilgisayarlara aktararak yeni fotoğraflar, videolar ve şarkılar için hızla yer açın. 128 GB’a kadar depolama kapasitesiyle Mobile C21, hem ileri hem de geriye dönük uyumluluk için tek bir çözüm olarak eski ve yeni cihazlar arasındaki boşluğu kapatır.

Mobil C30: Döndürün, Kaydedin, Depolayın
128 GB’a kadar depolama kapasitesi ve döndürme kolaylığı sağlayan USB OTG desteği ile Mobile C30, birden fazla cihaz arasında veri paylaşmanın süper verimli bir yoludur. 4 yönlü konumlandırma sistemine sahip 360 ° dönebilen tasarım, yalnızca cihazınıza tek elle takmayı kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda kapağı kaybetme olasılığını da ortadan kaldırır. Yeni nesil cihazlarda yer açın ve kullanışlı USB Type-C konektörüyle yeni fotoğraflar, videolar, şarkılar ve uygulamalar için hızla yer açın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir