Surface Pro X için Yeni Güncellemeler ve Yeni Aksesuarlar

Bir noktada geçici hisseden evden çalışma ve öğrenme fikri, çoğumuz için daha kalıcı hissetmeye başladı.

Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki bazı insanlar bizzat işe ve okullara dönseler bile, birçoğu kendilerini derme çatma ofisler ve sınıflar oluşturmak için evleri yeniden organize ederken buldular.

İşe gidip gelirken evin veya şehrin öbür ucunda olsun, bilgisayar hepimizin işimize, okulumuza ve hayatımıza bağlı kalmamızda önemli bir rol oynamaya devam ediyor.

Surface cihaz ailemizi yeni Surface Laptop Go ile genişletmeye ve Surface Pro X’e güncelleme yapmaya devam ederken, amacımız her kişi, çalışma tarzı ve konum için bir Yüzey tasarlamaktır.

Evinizdeki veya kuruluşunuzdaki her kişiye, yalnızca kullanmanız gereken değil, kullanmak istediğiniz bir dizüstü bilgisayar vermek.

İçinde olmak istediğiniz sanal bir ofis, öğrenmeniz için sizi meşgul eden sanal bir sınıf, en sevdiğiniz oyunu oynayabileceğiniz veya bir film izleyebileceğiniz bir yer – parlak ve canlı bir ekran, akıcı ve rahat bir klavye, yüksek kaliteli kameralar ve mikrofonlar ve dokunmatik ekranların çok yönlülüğü.

Surface Laptop Go ile tanışın
549,99 ABD dolarından başlayan Surface Laptop Go, şimdiye kadarki en hafif ve en uygun fiyatlı Surface dizüstü bilgisayarda mükemmel stil, performans ve pil ömrü dengesini sunuyor.

Güzel bir 12,4 inç PixelSense dokunmatik ekran, büyük hassas izleme paneli ve doğru ve rahat bir yazma deneyimi için 1,3 mm tuş hareket mesafesine sahip tam boyutlu bir klavyeye sahiptir.

Şık, modern tasarım üç adet dayanıklı ve hafif metal kaplama ile gelir: Buz Mavisi, Kumtaşı ve Platin. Hızlı ve güvenli bir oturum açma için, Surface Laptop Go’nun belirli modellerinde Windows Hello aracılığıyla Tek Dokunuşla oturum açma özelliğine sahip bir Parmak İzi Güç Düğmesi bulunur.

Tek Dokunuşla oturum açma ayrıca, OneDrive Kişisel Kasa dosyalarına ve daha fazlasına hızlı, güvenli erişim sağlar, böylece hızlı bir şekilde içeri girebilir ve üretken olabilirsiniz.

Surface Laptop Go, Intel tarafından desteklenmektedir 16 GB’a kadar RAM ve 256 GB depolamaya sahip 10. Nesil i5 Dört Çekirdekli işlemci ve her yapılandırma performans ve pil ömrü için optimize edilmiştir.

Surface Laptop Go’nun tüm yapılandırmaları, Microsoft 365 ve çevrimiçi depolama gibi bulut bağlantılı deneyimlerden tam olarak yararlanarak, giriş düzeyinde bile hızlı ve hızlı hissediyor. 13 saate kadar pil ömrü ve Hızlı Şarj ile tüm gün size ayak uydurur.