Xiaomi Redmi 8a’nın Şaşırtan Özellikleri

Redmi XA serisi her yıl Xiaomi’nin en uygun fiyatlı akıllı telefonu olmuştur. Ancak, en düşük fiyatlarına rağmen, şirket her zaman iyi bir ürün sunmak için çok çaba harcadı ve sadece geçmişte düşük kaliteli akıllı telefonlar için bir strateji olan etraftaki en ucuz parçaları bir araya getirmedi.

2019 Redmi 8A böyle bir cihaz. Selefleri gibi telefon uygun bir fiyata geliyor, bu model için yaklaşık 830 TL’ ye telefonu alabiliyorsunuz. 3GB RAM ‘li versiyonun Türkiye pazarında satışa çıkmadığını da belirtelim. Elbette, bunlar tam özellikli bir akıllı telefon için gerçekten düşük fiyatlar ve onlara ulaşmak için köşelerin nerede kesildiğini merak etmek kolay.

Teknik özelliklere bakarak, yonga setinin ve bellek yapılandırmalarının normalde daha pahalı cihazlarda gördüğümüzden çok daha düşük olduğunu görebiliriz, ancak bunların dışında, telefon makul derecede iyi görünüyor.

Redmi 8A, içerik açısından şaşırtıcı derecede basit bir ambalajla geliyor, ancak kutunun kendisi, Xiaomi’nin daha pahalı tekliflerinden daha kötü görünmüyor. Bu çok fazla görünmeyebilir, ancak mutlak düşük kaliteli akıllı telefonlar genellikle telefonu bir gazeteye sarmanın sadece bir adımı olan paltry ambalajında ​​gelir, bu nedenle Xiaomi’nin müşterilere küçümseme yapmamasını görmek iyidir.

Paketin içeriği de bir Xiaomi kutusunda normalde bulduğunuzdan çok uzakta değil. Bunun, Xiaomi paketleriyle genellikle daha cömert olmadığı aşikar.

Telefon, hızlı şarj desteği olmayan standart bir 10W şarj cihazıyla birlikte gelir, ancak telefonun kendisi satış sonrası şarj cihazlarıyla 18W’a kadar destekler. Şarj etmek için bir USB-C kablosu da gerekiyor.

Aynı fiyat bandında olan rakiplerine göre 2GB RAM kapasitesi günümüz şartlarında yetersiz. Oyun odaklı kullanım şekli olan kullanıcılar için bu cihaz oldukça güçsüz kalacaktır. Günlük sosyal medya ve internet gezintilerinde ise sıkıntı çekmeden kullanmanız olası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir