Yeni Philips Kablosuz Premium Kulaklık

Philips Kulak İçi Gerçek Kablosuz Kulaklık TAT8505BK’leri piyasaya sürdü.

Popüler Philips Kablosuz Kulak Üstü Gürültü Önleyici Kulaklık TAPH805BK kulaklıklarının True Wireless sürümü, klasik minimalist tasarıma sahiptir ve duyulanları kontrol etmek için Hibrit Aktif Gürültü Engelleme ve Farkındalık Moduna sahiptir ve kullanıcıların zengin, ayrıntılı sese veya dünyaya uyum sağlamasına olanak tanır.Philips TAT8505BK’lar, 15 Aralık 2020 saat 00:01 PST itibarıyla 199,99 ABD Doları karşılığında Amazon’da satışa sunulacak .

Duyduklarınızı Sevin
Mükemmel şekilde ayarlanmış 13 mm neodimyum sürücüler, her parça için zengin, güçlü bas ve heyecan verici netlikle ayrıntılı, geniş bir ses sağlar. Bir kulaklık çıkarıldığında müzik durur. Kulaklığı tekrar takın ve müzik yeniden başlar. Philips TAT8505BK’ler, rahat bir kulak içi oturma sağlayan zarif bir geometrik tasarıma sahiptir. Yuvarlak kulaklık gövdesi dokunsal olarak hoştur ve ışığı zarif bir şekilde yakalayarak zarif, sade bir görünüm yaratacak şekilde tasarlanmıştır.

İstediğinizi Duyun
Hibrit Aktif Gürültü Engelleme, kullanıcıların dikkatini dağıtmadan tamamen dalmasına olanak tanırken, Farkındalık Modu, dünyayı ihtiyaç duyulduğunda geri getirmeye yarar. Philips Kulaklık Uygulaması aracılığıyla kullanıcılar, sesi gerektiği gibi kontrol edebilir ve tek bir dokunuşla önceden ayarlanmış ANC modları arasında geçiş yapabilir. Mono modda, kulaklıklar kristal netliğinde görüşmeleri garanti eder. Her kulaklıktaki iki mikrofon, kullanıcıların seslerine odaklanır ve çevrelerindeki dünyanın gürültüsünü önemli ölçüde azaltır. Konuşurken gürültüyü engellemenin gerekmediği daha sessiz bir yerde, mono mod, konuşmak için yalnızca bir kulaklık kullanımına izin verir.

Gündüz ve Geceye Hazır
Philips TAT8505BKs’ın şarj çantası, 24 saate kadar oynatma süresi sağlar ve kablosuz olarak veya USB-C ile şarj edilebilir. IPX4 sıçramasına ve tere karşı dayanıklıdırlar, yani yağmurda, terli spor salonu seanslarında ve çoğu su aktivitesinde (suya daldırılamaz) eğitimi sürdürebilirler. Philips TAT8505BK’ler, geceleri kullanıcıların kabloları birbirine karıştırmadan en sevdikleri şarkıları yatmadan önce dinlemelerine olanak tanır. Her bir kulaklıktaki dokunmatik kontroller müziği, aramaları ve ses seviyesini kontrol etmeyi kolaylaştırır. Ek olarak, tamamen entegre edilmiş Google Asistan yetenekleri eller serbest bir deneyim sunar.

Bulunabilirlik
Philips TAT8505BK’lar Amazon’da mevcuttur, 15 Aralık 2020’den itibaren 199,99 ABD doları fiyatla. Philips ses hattına bir başka yeni ekleme de Philips Yüksek Çözünürlüklü Sesli Kablosuz Kulak İçi Kulaklıklar TAPN505BK’lardır: bu gürültü önleyici kulak içi kulaklıklar, sevdiğinize odaklanmanıza yardımcı olur dikkat dağıtıcı olmayan müzik ve hafif boyun bandı, bu kulaklıkları yakın tutmayı kolaylaştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir