Crowdfunding Platformlarında Tuhaf / İlginç Teknoloji: DUEX Taşınabilir Çift Ekranlı Dizüstü Bilgisayar Monitörleri

ile karşılaştım . Razer’ın Valerie Projesi’ni hatırlıyor musunuz? CES 2017’de gösterilen üçlü ekranlı dizüstü bilgisayar konseptiydi, ancak bu tarihe kadar şirketten hiçbir şey çıkmadı. Duex veya daha doğrusu Mobile Pixels Inc., ilk olarak 2019’da piyasaya sürülen ikinci ekran DUO’yu ve ardından geçen yıl gönderilen ve bu seriye mükemmel bir şekilde uyması için çok tuhaf ve ilginç görünen üçlü ekranlı TRIO’yu yaptı .

Şirket, ikinci ekran deneyiminin daha da iyileştirilebileceğine karar verdi ve DUEX Lite ve DUEX Plus adlı iki yeni modelle tekrar kitle fonlamasına geçti.

DUEX Lite, 12,5 “bir ekran ve DUEX Plus bir 13,3” modelidir ve birkaç başka özellik daha ek USB bağlantı noktaları, bir alüminyum alaşımlı çerçeve, otomatik en boy oranı döndürmenin yanı sıra dizüstü bilgisayarların ötesinde diğer mobil cihazlarla daha fazla uyumluluk sunar. x86 platformu.

Ekranlar, kalın bir sandviç yapmak için dizüstü bilgisayarın arkasına geri itilmelerine izin veren manyetik bir taban üzerinde yerinde tutulur, ayrıca her iki yönde de uzatılır ve üzerinde kompakt bir çift ekran deneyimi sağlamak için döndürülür.

Git. DUEX Lite, ~ 315 $ ‘lık bir MSRP’ye sahiptir (kendi sayıları erken kayıt kademelerine bağlı olarak 5 $ düşmektedir) ve DUEX Plus ~ 345 $’ dır ve şu anda Kickstarter’da beklendiği gibi çok daha düşük bir fiyata sahip olunabilir. TRIO destekçilerinin paketi çoğunlukla tatmin edecek şekilde almış gibi göründüğünü unutmayın.