En İyi Ücretli Android Oyunları 2021

Android oyunlar, çoğu akıllı telefon sahibi için favoridir. Gençten yaşlıya, kesinlikle kullanıcıların cihazlarında bir Android oyunu bulunur. Ocak 2021 itibarıyla Google Play mağazasında 300.000’den fazla oyun bulunmakta. Bu miktar hem ücretsiz hem de ücretli oyunları temsil etmekte. Peki hangi oyunlar satın almaya değer? Hadi bakalım!

Stardew Valley

Android cihazınızda çiftçilik yapmak ister misiniz? Neden Stardew Valley oyununu satın almıyorsunuz? Son yıllarda her yaştan oyuncunun aşık olduğu ünlü bir oyun haline geldi. Ödüllü ve en iyi premium Android oyunlarından biri olan Stardew Valley, boş bir araziyi bitkiler ve hayvanlarla dolu zengin bir çiftliğie dönüştürmenize olanak tanır.

RPG ile harmanlanmış oyun size 50 saatten fazla oyun sağlar ve otomatik kaydetme gibi özelliklerle birlikte gelir, böylece ilerlemenizi kaybetmenize gerek kalmaz. İnek yetiştirmek, bir çiftlik kurmak, bir topluluğun parçası olmak ve hatta doğrudan Android cihazınızda karakterlerl evlenmek istiyorsanız, bu harika oyunu satın aldığınızdan emin olun.

Grand Theft Auto-San Andreas

Bu RPG aksiyon oyunu, San Andreas şehri Los Santos’ta Carl Johnson’ın maceralı hayatını konu alıyor. Polisler Carl’ı cinayet için suçladıktan sonra, uyuşturucu baronları ve yozlaşmış memurlardan ailesini kurtarmanız gerekecek.

Birkaç lira karşılığında 70 saatlik oyun oynayacaksınız. Sadece Los Santos’u değil, aynı zamanda Las Venturas ve San Fierro’yu da keşfedeceksiniz. En iyi kısım ne mi? Bulut kaydetme özelliği sayesinde sayısız cihazda oynayabilirsiniz. Oyun İngilizce, İtalyanca, Almanca, Rusça, İspanyolca, Fransızca ve Japonca dillerinde mevcuttur.

Vectronom

Melodik elektronik müzik ve akıllara durgunluk veren bir atmosferin kombinasyonu olan Vectronom, sizi oyunun başından sonuna kadar bağlayacak bir Android oyunudur. Ritim geçişleri sırasında renk ve geometrik yol değişir, size sadece büyüleyici değil, aynı zamanda zorlu bir oyun sunar.

Ve sadece zorluklara ayak uydurmakla kalmayacak, aynı zamanda sürekli artan hıza da ayak uyduracaksınız. Şu anda her biri farklı türde bir meydan okuma, renk düzeni ve etkileyici bir EDM izine sahip 31 seviyeye sahiptir. EQ kontrolleri, müzikten en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Dokunarak oynamaktan hoşlanmıyorsanız, D-pad veya klavye ile oynayabilirsiniz.

Monument Valley

Bu oyun, sizi dünya dışı mimari tasarımlar ve manzaralarla birlikte maceralı bir atmosfere götüren en iyi premium Android oyunlarından biridir. Sessiz prenses Ida’ya fantastik yollarda, anıtlarda ve illüzyonlarda rehberlik etmeniz gerekecek.

Şaşırtıcı hikayesi, büyüleyici grafikleri ve akıllara durgunluk veren zorluklarıyla bu oyun sizi ekrana bağlayacak. Oynaması kolay olan bu oyun, ilerlemenizi kaydetmek için buluta kaydetme özelliği ile birlikte gelir ve telefonlar ve tabletler için optimize edilmiştir.

Mini Metro

Birbirine metroyla bağlı bir şehir mi inşa etmek istiyorsunuz? Mini Metro oynayarak bunu yapabilirsiniz. Ana hedefiniz şehrin sorunsuz ve koordine çalışmasını sağlamaktır. Bu nedenle, tüm trenlerin hareket halinde kalması için verimli metro hatları çizmeniz gerekecek. Bu oyun, planlama ve organizasyon becerilerinizi test etmeye ve meydan okumaya hazır.

Ödüllü bu oyunda 20 zorluk, gece ve renk körü modu bulunuyor. Oyun, bir şehri farklı bir perspektiften görmenizi sağlayan gerçek hayattaki zorlukları taklit ediyor. En iyi ücretli Android oyunlarından biri olan bu oyunda takılıp kaldığınız noktada internette ipuçları ve çözümler de bulabilirsiniz.

Holedown

Rayman Jungle Run

Bu oyun her yaş için idealdir. Bununla birlikte, Livid Dead seviyelerinde ilerlerken oyun zorlaşır. UbiArt Framework tarafından desteklenen bu ürün, büyüleyici grafikler, müzik, duyarlı dokunmatik kontroller ve keşfedilecek çok çeşitli dünyalar ile birlikte gelir.

20 seviye, Livid Dead seviyelerine ulaşmak için güllelerden, düşen kayalardan ve Boss Plant seviyesinde bir çiçekten kurtulmanızı sağlayacak. Oldukça ilginç bir oyun.

Kingdom Rush Vengeance

Strateji becerilerinizi test edecek zorlu seviyeleri sayesinde paraya değer en çok kazanan Android oyunlarından biridir. Güçlü ordunuzla, yeni kulelerin kilidini açarken güçlü düşmanlarla savaşmanıza izin verecek savunma ve savaş stratejileri geliştirmeniz gerekecek.

Öyleyse, güçlü bir ordu inşa edin ve 60’tan fazla düşmanı yıkın, 18 kuleyi fethedin ve diğerlerine patronun kim olduğunu gösterirken krallığınızı genişletin! En iyi özelliği ise sorunsuz bir şekilde çevrimdışı oynayabilmeniz.

Reigns: Her Majesty

Sadece bir oyun oynamak değil, bir hikaye anlatmak istiyorsanız, o zaman Reigns: Her Majesty sizin için mükemmel bir oyun. Rolünüzün kraliçe olduğu bu oyun sizi yeni dünyaya bilgi ve aydınlanma getiren bir rönesans dönemine götürüyor.

Ancak, krallığı kurtarmaya çalışırken kıskançlık ve açgözlülük size karşı komplo kuruyor. Kalıcı bir hanedan inşa etmek için kişisel ve politik yaşam arasında bir denge kurmanız gerekecek. 200 karakter, kart ve sayısız mistik güçle bu oyunu kesinlikle seveceksiniz.

Downwell

Downwell ile dünyanın derinliklerini keşfedin. Ölümcül sakız botları ile donatılmış olan oyunlar, karanlıkta yolunuzu bulurken sizi canavarlarla, kötü yaratıklarla, dükkanlarla ve gizli zenginliklerle ve mücevherlerle dolu dolu bir yere götürür.

Karakteriniz serbest düşüş yolculuğuna çıkarken düşmanlara dikkat etmeniz gerekecek çünkü eğer onlara değerseniz kalbinizi kaybedersiniz. Düşmanla savaşmanıza yardımcı olacak benzersiz öğeler için alışveriş yapabilirsiniz. Minimalist tasarımı ve yüksek duyarlı kontrolleri sayesinde bu oyunu oynarken sorunsuz bir zaman geçireceksiniz.