• HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • FOOTER 7

Genesis Thor 380, 400 ve 401 RGB Mekanik Oyun Klavyelerini Duyurdu

ABONE OL
23 Mart 2021 13:22
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İşlevsel, etkili ve dayanıklı – Genesis’in yeni, aydınlatılmış mekanik oyun klavyeleri tüm bu özelliklere sahiptir. Alüminyum kasalarda kapalı, düşük profilli Thor 380, 400 ve 401 RGB modelleri anahtarlarında farklılık gösterir. Oyuncular kendi ihtiyaçlarına göre seçebilirler. Genesis Thor 380 RGB, Outemu Blue anahtarlara sahip mekanik bir klavyedir.

Farklı geri bildirim, duyulabilir bir tıklama sesi ve algılanabilir bir vuruş içerirler. Kailh RED anahtarlarla donatılmış Genesis Thor 400 RGB, doğrusal anahtarları tercih eden oyuncular için tasarlanmıştır. Duyulabilir tıklama sesleri olmadan iyi geribildirim veren bir klavye arayanlar, Kailh Brown anahtarlı Thor 401 RB’yi düşünmelidir. Bu model için aktivasyon kuvveti yaklaşık 45 g’dır.

Bu klavyelerin tümü alüminyum kasalara ve düşük profilli basık tuşlara sahiptir. Baskılar, sembollerin zaman testine dayanması için “Çift Enjeksiyon” teknolojisi ile yapılmıştır. Dahası, N tuşlu rollover mekanizması, kullanıcının tüm düğmelere aynı anda bastığı durumları zahmetsizce ele alır. RGB Aydınlatma seti tamamlar. Kullanıcılar, üreticinin imza özelliği olan PRISMO efekti dahil olmak üzere 13 ışık modundan birini seçebilirler.

Genesis Thor 400 RGB, 401 RGB ve 380 RGB, örneğin makro kaydetme gibi ayarları değiştirmek için yazılım içerir. Tercihler dahili belleğe kaydedilir. Tüm üniteler, multimedya ve Windows tuş bloğu işlevini kontrol etmek için bir dizi tuş, işlev göstergeleri ile donatılmıştır. Çıkarılabilir bilek desteği, modelin kullanışlı doğasını geliştirir. Katlanabilir ayaklar, kullanıcıların pozisyon açısını değiştirmesine izin verir.

Genesis Thor 380 RGB, 400 RGB ve 401 RGBl klavyeler birkaç gün içinde satışa sunulacak. İlk model 59.80 € civarında, 400 serisi cihazlar ise 69.80 € civarında olacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.