• HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • FOOTER 7

Mad Catz EGO Arcade FightStick, CAT 7 Oyun Kumandası

ABONE OL
7 Ağustos 2020 23:47
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Oyun donanımının önde gelen yenilikçileri Mad Catz Global Limited, her biri çok formatlı uyumluluğa, çarpıcı tasarımlara ve yüksek özellikli özellik setine sahip iki yeni konsol ürününün (EGO Arcade FightStick ve CAT 7 Controller) sevkıyatını gerçekleştirdi.

EGO Arcade FightStick, Mad Catz tarafından ünlü hale getirilen özgünlük ve kaliteye olan aynı ünlü bağlılığa sahip yepyeni bir tasarıma sahip. Orijinal Sanwa Denshi arcade bileşenlerinden tam anlamıyla yararlanan ‘Vewlix tarzı’ kasa, dövüş oyunu topluluğunun en yüksek beklentilerini karşılamak için 8 eylem düğmesi arasında doğru bir arcade aralığı bırakarak oluşturuldu.

Özelleştirme için tasarlanan mod dostu tasarım, oyuncuların üst paneli, arcade joystickini ve işlem düğmelerini özelleştirmek için kolay erişimle kontrolörde iz bırakmalarına olanak tanıyor. Sanwa Denshi 8 yollu top-üstü kumanda kolu ve işlem düğmeleri, tıpkı oyun salonlarında olduğu gibi görünür, hissedilir ve tepki verir, rakipsiz doğruluk ve zamanlama sağlıyor.

EGO, zorlu dövüş oyunu oyuncularına hitap eden özelliklerle doludur. Bir tuş kilidi işlevi, rekabetçi oyun sırasında oyunun yanlışlıkla durdurulmasını önlemek için belirli özellik düğmelerini devre dışı bırakır ve turnuva kurallarına uygun olarak tasarlanmıştır ve çubuk modu anahtarı, oyunculara topun üstündeki kumanda çubuğunu sol veya sağ baş parmağını taklit edecek şekilde yapılandırma yeteneği verir.

Mad Catz’in ilk çok formatlı Arcade FightStick’i olan EGO, PS4, Xbox One, Switch ve PC ile tamamen uyumludur.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.