Genesis, HOLM 510 RGB Oyun Masasını Duyurdu

Genesis HOLM 510 RGB, zorlu oyuncular için oluşturulmuş bir masadır. Uzamsal bir masa üstü, kablosuz bir şarj cihazı, bir USB hub ve benzersiz bir oyun istasyonu oluşturan uzaktan kumanda LED aydınlatması ile donatılmıştır. Tüm set pratik tutucular ve tabanlar ile tamamlandı. Genesis HOLM 510 RGB masası, 160 x 75 cm boyutlarında bir masa üstü ile geniş bir çalışma alanı sağlar. Üretici, yüksek kaliteli ve modern, şık karbon kaplamaya odaklandı. Dahili RGB LED aydınlatma da bir stil duygusu katar. Oyuncuların kendi benzersiz oyun istasyonlarını oluşturabilmeleri için uzaktan kumanda ve çeşitli modlar ve efektler ile donatılmıştır.

Genesis HOLD 510 RGB masaüstü, yerleşik bir kablosuz şarj cihazına sahiptir. Masada herhangi bir yer kaplamaz ve akıllı telefonlar gibi cihazların hızlı şarj edilmesini sağlar. Ayrıca, aksesuar bağlantısını kolaylaştırmak için üç USB 3.0 bağlantı noktasına sahip yerleşik bir hub’a sahiptir. Kablo yönetimi, kanallar ve masanın altında uzatma kablosu için boşluk bulunan bir raf sayesinde basitleştirilmiştir.

Genesis HOLM 510 RGB setinin tamamı, öne ve yanlara monte edilebilen kulaklık ve bardak tutucularla tamamlandı. Ayrıca her yere monte edilebilen hoparlörler ve LED kolonlar için iki adet sökülebilir raf bulunmaktadır. Bu çözüm sayesinde ek aksesuarlar daha fazla yer kaplamaz. Masa üstü metal bir yapıya dayanmaktadır.

Genesis Holm 510 RGB oyun masası, bayramlardan önce mağazalarda satışa sunulacak. Önerilen perakende fiyatı 290 € / 319 $ ‘dır.

Teknik özellik:
masa üstü ölçüsü: 160 cm x 75 cm
masa üstü yüksekliği: 75 cm
-malzemeler: MDF kartı (üst), metal (çerçeve)
-siyah renk
sahipleri:
-Fincan
-kulaklık
raflar:
-güç şeridi
-hoparlörler
eklemeler:
-kablosuz 10 W şarj cihazı dahildir
USB hub: evet, 3x USB 3.0
-kablo düzenleme sistemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir