• HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • FOOTER 7
Sharkoon, SKILLER SGK50 S4 %60 Klavyesini Tanıttı

Sharkoon, SKILLER SGK50 S4 %60 Klavyesini Tanıttı

Yüksek performanslı kaliteli PC bileşenleri ve çevre birimlerinin uluslararası tedarikçisi olan Sharkoon Technologies, şimdi Sharkoon'un ilk mekanik yüzde 60'lık klavyesi olan SKILLER SGK50 S4'ü sunuyor.

ABONE OL
6 Kasım 2021 19:29
Sharkoon, SKILLER SGK50 S4 %60 Klavyesini Tanıttı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yüksek performanslı kaliteli PC bileşenleri ve çevre birimlerinin uluslararası tedarikçisi olan Sharkoon Technologies, şimdi Sharkoon’un ilk mekanik yüzde 60’lık klavyesi olan SKILLER SGK50 S4’ü sunuyor.

Hot-swap işlevi, anahtarların kolayca takılıp çıkarılmasını sağlar ve 3 ve 5 pinli tüm anahtarlar desteklenir. Sharkoon’a özgü Kailh anahtarları klavyede önceden kuruludur: Doğrusal kırmızı anahtarlar, dokunsal kahverengi anahtarlar veya tıkırtı mavisi anahtarlar. Ancak fabrikada yağlanan Gateron anahtarları tercih edilirse, bunlar Sharkoon Anahtar Seti ile ayrı olarak satın alınabilir. Klavyenin iki çift ayağı vardır ve bu nedenle üç farklı açıya kadar yerleştirilebilir. Ayrıca, herhangi bir ayrı yazılım kullanılmadan 16 makro eylemine kadar iki makro kaydedilebilir veya üzerine yazılabilir.

Yüzde 60’lık kompakt yerleşim, masada önemli miktarda yer tasarrufu sağlayarak farenin daha özgürce hareket etmesine olanak tanırken, oyun sırasında klavye daha rahat bir şekilde konumlandırılabilir. Tuşların çoklu ataması sayesinde bir TKL klavyesinin tüm işlevleri sağlanır. Bu, SKILLER SGK50 S4’ün kullanışlı ve kompakt boyutuyla hala tam işlevsellik gösterebileceği anlamına gelir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.